Oddíl vodního slalomu
Vstup pro členy
AKTUALITY
Nástěnka
ODDÍL
Členové
Přidej se k nám
Dokumenty
Výbor
Kontakt
AKCE
Přežili jsme...
Plánujeme ...
POŘÁDÁME
Krhanice
Ďáblice
RŮZNÉ
Odkazy
Tra 320
Vkov kategorie zkratky
Po
St.
Po.Kt
Pjmen jmno
Ronk
Oddl
Vys.
Pozn.
1
28
1pzz
Milada Reichelov
2003
SSK Ujezd nad Lesy
00:01:14,3
2
1
2pzz
Michaela Durdov
2003
SK Jesenice
00:01:15,4
3
58
3pzz
Elika Poborsk
2003
SK Jeseniova
00:01:15,9
4
10
1pz
Vclav Obhldal
2002
Sk Kotlka
00:01:17,2
5
42
4pzz
Natlie Kovov
2003
Jiskra MB
00:01:17,4
6
12
5pzz
Monika Florov
2004
SSK Ujezd nad lesy
00:01:17,9
7
11
6pzz
Aneta trosov
2004
USK Praha
00:01:18,8
8
6
7pzz
Sra Penkov
2003
Neratovice
00:01:19,3
9
56
8pzz
Barbora Hrtmanov
2002
Dukla Pha
00:01:19,5
10
31
2pz
Michal Rokos
2004
SSK Ujezd
00:01:20,4
11
44
3pz
Saa Polk
2002
00:01:21,1
12
41
9pzz
Lucie Bloudkov
2003
Z tchovice
00:01:21,9
13
14
10pzz
Petra pakov
2003
ASK Mazursk
00:01:22
14
38
11pzz
Zuzana Kadlecov
2002
Bike3000 junior
00:01:22,6
15
15
12pzz
Elika Kotlkov
2002
Rakovnk
00:01:23,4
16
36
13pzz
Zuzana Augustov
2003
SSK Ujezd nad Lesy
00:01:24,1
17
29
14pzz
Adla Hornofov
2004
SAk Novoborsk
00:01:25,7
18
46
4pz
Vojtch Kraus
2002
SSK Ujezd nad Lesy
00:01:27,6
19
13
15pzz
Anna Hochmanov
2004
AC Pha 1890
00:01:28,2
20
62
16pzz
Aneta Finesov
2004
Kaice
00:01:28,8
necitelne jmeno
21
8
5pz
Daiel Kettner
2004
Neratovice
00:01:29,3
22
25
6pz
Zbynk Vvra
2005
00:01:30,8
23
16
17pzz
Adla Kotlkov
2005
Rakovnk
00:01:30,8
24
47
18pzz
Jolana Anderlov
2004
ASK Slavia
00:01:31,1
25
37
19pzz
Adla pikov
2003
AC Pha 1890
00:01:33,5
26
19
20pzz
Ema Bulandrov
2003
Sok. Vinohrady
00:01:34,6
27
22
21pzz
Elika Vatrov
2005
DGP
00:01:36,4
28
55
7pz
imon Hartman
2005
Dukla Pha
00:01:37,4
29
7
8pz
Denis Blha
2003
Neratovice
00:01:37,5
30
26
9pz
Frantiek Petr
2006
SSK Ujezd
00:01:39
31
2
10pz
Jchym Rys
2005
ACP 1890
00:01:39,1
32
48
22pzz
Beta Bkov
2005
00:01:39,5
33
3
23pzz
Anika Jindrakova
2005
Technika Praha
00:01:40,8
34
43
24pzz
Klra Polkov
2007
00:01:49,9
35
40
25pzz
Veronika Bloudkov
2007
M thovice
00:01:57,6
36
51
11pz
imon Perovsk
2005
Technika
00:01:57,8
37
52
12pz
Kuba Perovsk
2007
Technika
00:01:58,6
38
27
13pz
Tom Kala
2007
Klub letnch houba
00:01:59,3
39
4
26pzz
Elika Jindrkov
2007
Technika
00:01:59,5
40
34
27pzz
Nina Laubov
2004
00:01:59,6
41
9
28pzz
Lenka Hanuov
2002
AC Praha 1890
00:02:00,3
42
35
29pzz
Alexandra Laubov
2006
00:02:00,5
43
54
30pzz
Kateina Hartmanov
2008
Dukla Pha
00:02:01,1
44
17
14pz
tpn Kuli
2004
00:02:02,6
45
50
31pzz
Alice Gregorov
2007
SK Chotbo
00:02:03
46
24
15pz
Vladislav Frolov
2007
00:02:03,8
47
18
16pz
Matj Krofta
2005
AC Pha 1890
00:02:04,9
48
20
17pz
imon Prochzka
2006
Sokol any
00:02:05,8
49
32
32pzz
Ema arov
2008
Loko Brank
00:02:08,8
50
23
18pz
Josef Marek
2007
Technika
00:02:11,8
51
57
19pz
Matj Kuera
2008
00:02:15,3
52
30
33pzz
Martina ikov
2006
00:02:26,1
53
61
20pz
Marek koepil
2009
Brada
00:02:26,1
54
45
21pz
Richard Polk
2009
SC Radotn
00:02:38,1
55
53
34pzz
Klra Gerbelov
2008
00:02:55,9
56
39
35pzz
Ema Mrzov
2009
DGP
00:03:10,7
57
33
22pz
Petr ra
2010
Loko Brank
00:03:32,8
58
59
36pzz
Klra Rodukov
2008
Sokol Troja
00:03:42,2
59
64
37pzz
Kateina Gerberov
2005
00:03:49,1
60
63
38pzz
Tereza Hartmanov
2011
blice
00:04:17,5
61
60
39pzz
Julie Rodukov
2010
Sokol Troja
00:04:30,4
62
49
40pzz
Saa Salaov
2010
Charita
00:05:03,7
63
21
41pzz
Amlie Vatrov
2010
DGP
00:05:26,2